رفتن به نوشته‌ها

چند راهکار برای استفاده دوباره از ریمل های خشک شده

به نظر شما ریمل خشک شده را چکار کنیم؟ اکثر لوازم آرایش ها مانند ریمل بعد از مدتی استفاده خاصیت مواد شان از بین می رود و خشک می شوند. بسیاری از برند های خاصی استفاده می کنند که به سختی می شود آن را در بازار تهیه کرد و یا اینکه به مارک های دیگر حساسیت دارند و نمی توانند از هر برندی استفاده کنند.استفاده از ریمل خشک شده

معمولا به فکر احیا دوباره ریمل خشک شده می افتند هم چنین این سوال برای خانم ها پیش می آید که ریمل خشک شده را چکار کنیم.

با ما همراه شوید تا چند مورد از روش های آسان و بسیار کاربردی احیای ریمل های خشک را به شما آموزش دهیم.

چند راه حل ساده برای احیا ریمل خشک شده

۱.اولین و ساده ترین  روش برای اینکه شما بتوانید ریمل تان که خشک شده را دوباره احیا کرده و مجدد استفاده کنید این است که ۴ الی ۵ قطره گلاب را داخل ریمل ریخته و به خوبی آن را تکان دهید بعد به راحتی می توانید دوباره از آن استفاده کنید.

۲. روش بعدی که بسیار کار آمد و راحت می باشد می توانید از روغن بادام یا روغن نارگیل برای ریمل خشک شده خود استفاده کنید.

مقدار ۱ الی ۲ روغن را داخل جلد ریمل ریخته و تکان دهید بعد از چند دقیقه شاهد معجزه این روش خواهید شد.

۳. راه حل ساده بعدی این است که ریمل را داخل یک ظرف آب جوش که در حال جوش بندازید و اجازه دهید به مدت ۵ الی ۱۰دقیقه به همراه آب بجوشد.

با استفاده از این روش که  بدون نیاز به هیچ وسیله و مواد خاصی می توانید ریمل خشک شده خود را احیا کنید.

۴. اگر از آن دسته اشخاصی هستید که از لنز استفاده می کنید مایعی که برای نگهداری لنز خریداری می کنید می توانید چند قطره مایع لنز را داخل ریمل بریزید و در جای گرم بگذارید و یا داخل آب گرم بیندازید و به خوبی تکان دهید.

۵.ریمل خشک شده را چکار کنیم؟با ریمل خشک شده چکار کنیمبرای اینکه ریمل خشک شده خود را ترمیم کنید چای می تواند گزینه بسیار راحت کاربردی باشد.

۴الی ۵ قطره چای داغ را داخل ریمل بریزید و تکان دهید و چند دقیقه صبر کنید تا مواد کاملا حل شود و بعد از سرد شدن می توانید از ریمل خود  استفاده  کنید.

۶. اگر بعد از مدتی استفاده متوجه شدید که ریمل تان خشک شده است می توانید با برداشتن حلقه پلاستیکی که قسمت سر ریمل قرار دارد را بردارید. با برداشتن پوشش سر ریمل مواد باقیمانده که آن حلقه مانع از خارج شدن محتویات باقی مانده می توانید به راحتی استفاده کنید.

نکته ای که در رابطه با این موضوع لازم به ذکر می باشد این است که حتما بعد از استفاده از ریمل مجددا حلقه پلاستیکی را در جای خود قرار دهید تا مانع از خشک شدن بقیه مواد شوید و هم چنین درب ریمل را به خوبی ببندید تا محتویات باقی مانده هوا نکشد.

۷. قطره چشمی راه دیگری  است  برای ترمیم ریمل خشک شده با  اضافه کردن ۳الی ۴ قطره داخل ظرف محفظه مخصوص ریمل خود بریزید و به خوبی تکان دهید تا محتویات داخل محفظه با هم مخلوط شوند.

دقت کنید که برای استفاده از این روش حتما از قطره چشمی که پلمپ است استفاده کنید و هرگز از قطره ای که از قبل استفاده شده و مدتی از باز گذشتن می گذرد استفاده نکنید.

منتشر شده در سرگرمی

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *