رفتن به نوشته‌ها

حیوانات خنده دار و با مزه که می توانند مثل انسان بخندند

شاید برای تان جالب باشد بدانید: برخی از حیوانات نیز مانند انسان ها می خندند و به صداها یا حرکات، واکنش نشان می دهند. در واقع حیوانات خنده دار و با مزه زیادی وجود دارند که گاهی اوقات با صورتی شبیه به حالت خنده، به چیزها و افراد نگاه می کنند.
مسلماً هر کسی با دیدن خنده حیوانات حیرت زده می شود. از این رو اگر می خواهید بیشتر با خصوصیات حیواناتی که مانند انسان ها قادر به خندیدن هستند آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه ما بمانید.

• سگ ها

سگ ها نیز از جمله حیوانات بازیگوش و جذابی هستند که در برابر برخی عوامل واکنش ها و صداهایی را مانند خندیدن، از خود بروز می دهند. شاید این سوال در ذهن تان به وجود آمده باشد که اصلا خنده سگ چگونه است؟ در واقع خنده سگ ها به شکل بازدم عمیق است و برخی مواقع هم حالتی خاص دارند که بیشتر شبیه به لبخند زدن دیده می شود.

Funny and tasty animals1
• موش های صحرایی

شاید اصلا باورتان نشود، اما موش های صحرایی هم می توانند مانند انسان ها بخندند! این موش ها در حین شاد بودن، صداهایی را از خود تولید می کنند که در واقع همان خنده است و همچنین هنگامی که در حال بازی هستند هم این صدا را از خود ایجاد می کنند. البته بعضی از موش های صحرایی نیز هنگام خندیدن، دست و پای خود را تکان می دهند.

 

  • دلفین ها

همان طور که می دانید دلفین ها حیواناتی بسیار باهوش هستند که می توانند مهارت های زیادی را به راحتی یاد بگیرند. در واقع بهتر است بدانید که این نمونه از حیوانات خنده دار و با مزه از مهارت های ارتباطی، ذهنی و عاطفی، زیادی برخوردار هستند.
دلفین ها می توانند با انسان ها ارتباط بسیار عالی برقرار کنند و صداهای مختلفی را از خود در بیاورند و بخندند. همچنین قابل ذکر است؛ این حیوانات دیدنی، صدایی برای خندیدن از خود ایجاد نمی کنند و خنده بسیار ریزی دارند.

Funny and tasty animals2

• گوریل و شامپانزه

گوریل و شامپانزه هم می توانند مانند انسان ها شادی را بفهمند و به آن پاسخ دهند. این جانوران به طور جالبی به لبخند انسان ها نیز پاسخ می دهند و توانایی برقرار کردن ارتباط از روی علامت های زبانی را هم دارد.
البته بهتر است بدانید؛ شامپانزه ها بیشتر برای نشان دادن شادی خود از لبخند استفاده می کنند و خنده شان هیچ صدایی ندارد. همچنین این حیوانات خنده دار و با مزه گاهی اوقات کارهایی را انجام می دهند تا دیگران را نیز به خنده بیاورند.
به طور معمول حیوانات دیگری مانند: گربه ها، کلاغ ها، الاغ ها، کوالاها، طوطی ها و… نیز وجود دارند که قادر به خندیدن هستند و می توانند به شکل های مختلفی، حس شادی را از خود بروز دهند و بخندند.
اما ما سعی داشتیم در این مقاله چند نمونه از بامزه ترین و جالب ترین این حیوانات را به شما معرفی کنیم تا بیشتر لذت ببرید. ممنون از همراهی شما عزیزان امیدواریم مطالب ذکر شده به میزان کافی برای تان مفید بوده باشد.

Funny and tasty animals3

منتشر شده در سرگرمی

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *