رفتن به نوشته‌ها

آشنایی با زیباترین حیوانات ماده در جهان

 

به طور معمول هر حیوانی زیبایی خاص خود را دارد اما برخی حیوانات ماده در دنیا از زیبایی بیشتری برخوردار هستند و مطمئنا هر کسی با دیدن آن ها حیرت زده خواهد شد.

این حیوانات دارای ظاهری بسیار جذاب هستند و جزئیات مختلفی بر روی بدن شان وجود دارد که توجه افراد را به سمت خود، جلب می کنند. در واقع اکثر افراد این حیوانات را به عنوان ملکه زیبایی در بین سایر حیوانات، می شناسند.

Female animals in the world3

شما نیز اگر می خواهید با چند نمونه از این حیوانات دیدنی آشنا شوید؛ بهتر است تا انتهای مطلب همراه ما بمانید.

طوطی اکلکتوس

طوطی اکلکتوس یکی از زیباترین حیوانات ماده در جهان است که بیشتر در جزیره های سولومون می توانید آن ها را مشاهده کنید. این طوطی آن قدر جذاب است که برخی افراد از آن به عنوان حیوان خانگی، نگهداری می کنند.

البته بهتر است بدانید که قیمت آن بسیار زیاد است و در هر جایی نیز نمی توان آن را پیدا کرد. بدن طوطی اکلکتوس، از پرهای رنگارنگ زیبایی پوشیده شده است که بیشترین رنگ در بین پرهای او رنگ قرمز است.

این پرنده از هوش بسیار بالایی برخوردار است و می تواند اغلب سخن های انسان را تقلید کند.

آخوندک ارکیده

یک نمونه دیگر از خوشگل ترین و عجیب ترین حیوانات ماده در دنیا، آخوندک ارکیده است که شباهت زیادی به گل ارکیده دارد. بدن حیوان آخوندک ارکیده به رنگ صورتی و سفید است و پاهای آن نیز، بیشتر شبیه به ساقه گل ارکیده است. این حیوان با ظاهر جالبی که دارد؛ بیشتر در کشور مالزی یافت می شود.

سوسمار

سوسمارها نیز با رنگ بسیار زیبایی که دارند؛ مورد توجه زیادی قرار گرفته اند. این حیوان می تواند برای برقرار کردن ارتباط با دیگر هم نوعان خود، رنگش را تغییر دهد و دمای بدن خود را به طور دلخواه تنظیم کند.

Female animals in the world2

روباه قطبی

روباه های قطبی نیز؛ جزء زیباترین حیوانات ماده در دنیا هستند که بیشتر در هوای سرد و مناطقی زندگی می‌ کنند که درخت در آن جا وجود، نداشته باشد. اغلب خزهای این حیوانات به رنگ سفید یا طوسی هستند اما به طور بسیار جالبی رنگ خز آن ها با دماهای مختلف هوا و گرما، دچار تغییر می شود!

ماهی ماندارین

ماهی ماندارین ماده با ویژگی های منحصر به فرد خود؛ می تواند هر بیننده ای را به هیجان در بیاورد. در واقع می توان گفت: ماهی ماندارین بیشتر شبیه به یک پروانه است که پوستی رنگارنگ دارد.

این حیوان جذاب را می توانید بیشتر در اقیانوس آرام مشاهده کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

Female animals in the world1

پلنگ وحشی ابری

پلنگ های ماده در واقع همان گربه های آسیایی هستند که بیشتر در نواحی کشور اندونزی و هیمالیا، یافت می شوند. این نمونه از خوشگل ترین حیوانات ماده در دنیا بسیار کم جمعیت هستند. آن ها می توانند به راحتی از درخت به صورت برعکس آویزان شوند و شکارهای زیادی انجام دهند.

همان طور که گفته شد؛ تعداد حیوانات ماده زیبا در جهان بسیار زیاد است اما ما در این مطلب سعی کردیم چند نمونه از جذاب ترین و مشهور ترین آن ها را به شما، معرفی کنیم. ممنون از این که تا انتهای مطلب ما را همراهی کردید.

 

منتشر شده در سرگرمی

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *