رفتن به نوشته‌ها

رگ خواب آقایان را پیدا کنید

رگ خواب آقایان را بدست آورده و تصمیمات مهم را با او در میان بگذارید. اکثر خانم ها دوست دارند که به بهترین نحوه زندگی زناشویی خود را مدیریت کنند تا بتوانند زندگی خوبی را برای خود و همسرخود مهیا کند. تقریبا بسیاری از خانم می توانند با همسر خود درباره تصمیمات مهم زندگی صحبت کنند طوری که موفق از پای میز مزاکره بلند شوند اما برخی بالعکس صحبت های شان را با دلخوری قطع می کنند. چنین زنانی فکر می کنند که مردان عجیب ترین موجودات روی زمین هستند که نمی توانند بدون بالا رفتن صدا و با آرامش گفت و گوی خود را با آقای همسر به پایان برسانند. اما این را بدانید که مردان چندان عجیب نیستند اما الگوهای خاصی برای واکنش نشان دادن و فکر کردن دارند در صورتی که خانم اندکی ریزه کاری ها را رعایت کنند به راحتی رگ خواب مردان را بدست می آورند که بحث های زن و شوهری را پایان می بخشند و در نهایت گفتگوهای بدون بحث و جدل خواهند داشت.

اندکی قبل از تصمیم چرت بزنید

برخی از خانم ها در زمان خیلی کوتاهی تصمیمات مهمی برای زندگی مشترک شان می گیرند و آن ها را با همسرشان به اشتراک می گذارند و انتظار این را دارند که همسرشان گوش به فرمان حرف های آن ها باشد در صورتی که مردان برعکس زنان در زمان کوتاه نمی توانند تصمیم بگیرند. به این نکته توجه کنید که تصمیم گیری در لحظه می تواند به ضرر شما تمام شود و شما قبل از تصمیم گیری باید برخی مقدمات را بچینید.

اگر فکری به ذهنتان رسیده بهتر است قبل از بیان مسئله برای همسر خود چرت کوتاه بزنید چرا که چرت زدن قدرت تصمیم گیری را بالا می برد و همچنین به فکرهای شما سرو سامان می بخشد. اگر از چرت خود بیدار شدید و هنوز روی تصمیم تان مصمم بودید می توانید آن را برای همسرتان بیان کنیدالبته برای بدست آوردن رگ خواب مردان اندکی مهربانی و ملایمت نیاز است پس با خوش اخلاقی و خوش زبانی تصمیمتان را بیان کنید.

صحبت در موقعیت های مناسب

برای بدست آوردن رگ خواب مردان بهتر است زمانی که برنامه مورد علاقه خود را می بینند و یا کاری را انجام می دهند درباره مسائل مهم صحبت نکنید چرا که با بی توجهی او روبه رو می شوید اگر می خواهید که همسرتان به صحبت های شما توجه کند بهتر است در زمان مناسبی با او به گفتگو بنشینید چرا که مردان مانند زنان چند کار را هم زمان نمی توانند انجام دهند. قبل از اینکه با همسرتان گفتگو کنید بهتر است از او سوال کنید که آیا آماده گفتگو هست یا خیر بعد از گفتن حرفایتان به همسرتان کمی فرصت دهید تا درباره آن فکر کند و نتیجه را به شما اعلام کند. البته احتمال فراموش کردن اینکه همسرتان به حرف های شما فکر کنید نیز وجود دارد.

از بحث های زن و شوهری نترسید

بعضی از خانم از اینکه همسرشان به آن ها پاسخ منفی دهد و از ترس دعواهای زناشویی از گفت وگو با همسر خود اجتناب می کنند. اما دعوا و بحث در همه زندگی های مشترک امری طبیعی است و تصور نکنید که اگر زندگی بدون دعوا و بحث داشتید قطعا زندگی موفق است در صورتی که اگر در زندگی بحث و تنش نداشتید بیانگر روبه پایان خوشبختی شما است.

همیشه با زبان درست و ملایم صحبت های خود را در یک شرایط درست با همسرتان در میان بگذارید تا رگ خواب آقایان را بدست آورید و نگران نباشید چرا که شما برای خلاصی از وضعیت ازار دهنده خودتان می خواهید راهی بیابید نه اینکه دعوا راه بیندازید.

همسرتان را دقیق بشناسید

اگر شما بتوانید شناخت کاملی از مردان داشته باشید می توانید رگ خواب آقایان را بدست آورید برای پیش بینی کردن واکنش ها و خواسته ها به رفتار او توجه کنید و به لحظه لحظه زندگی او با دقت تمام خیره شوید.

برای خودتان یک کارگاه همسر شناسی راه بیندازید درست است که مردان از الگوهای رفتاری مشابهی پیروی می کنند اما بدانید که همسر شما منحصر به فرد است و شاید خیلی از رفتارهای او خاص باشد.

خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

اگر از برداشت های که از زندگی دیگران و اطلاعاتی از دیگران به شما داده شده و مشاهده زندگی دیگران بخواهید تصمیم بگیرید خطر بزرگی شما را تهدید می کند. شما باید از شکست ها و سختی های زندگی دیگران درس بگیرید و بتوانید کلید موفقیت را پیدا کنید اما شما در شرایط آن ها نیستید و الگوبرداری از زندگی دیگران درست نیست.

برای گرفتن تصمیم های زندگی و بدست آوردن رگ خواب مردان باید شما قدم قدم پیش روی کنید و برای رسیدن به نتیجه دلخواه صبر پیشه کنید شما نمی توانید که باور های همسرتان را یک شبه تغییر بدهید و کنار بگذارید چرا که نیاز است شما ابتدا مقدمات تغییر را فراهم کنید. همچنین واکنشی که همسرتان نشان می دهد شما باید انتظار تعدیل و تشدید واکنش از سوی همسرتان را داشته باشید

منتشر شده در زناشویی

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *