رفتن به نوشته‌ها

دلایل اصلی تنفر زنان از همسرشان چیست؟

تنفر زنان از همسر خود به دلایل زیادی بستگی دارد. با خواندن این مطلب این سوال در ذهن مردان به وجود می آید که خواسته واقعی یک زن از همسرش چیست و زنان در واقع از کدام ویژگی هایی که در مردان وجود دارد متنفرند. اگر شما از یک خانم بخواهید که از ویژگی های در مورد مردان برایتان بگویند، که از آن بدشان می اید لیستی بی انتها را مقابل شما خواهند گذاشت.

زن ها معمولا از مردانی که متعهد نیستند و برای رسمی شدن رابطه شان تعلل می کنند متنفرند چرا که زنان توقع این را دارند که مردان زودتر رابطه خودشان را جدی کنند و زمانی که رابطه جدی شد طرف مقابل شان خودش را محدود به او کند و او را بازیچه خود نکنند.

قسم دروغ

همه زنان از مردانی که به دروغ برای باور کردن حرف شان قسم دروغ می خورند متنفر هستند اما از اینکه وقتی ناراحتند آقایان قسم بخورند بدشان نمی اید.

نرسیدن به خود

زنان معمولا از مردانی که به نظافت شخصی خود نمی رسند و موهای نامرتب و ژولیده دارند و به آنها رسیدگی نمی کنند بیزارند همچنین از مردانی که ناخن های بلند و کثیف دارند و بوی عرق می دهند دهانشان بو می دهد و لباس هایشان چروک و نامرتب است و اندام خوبی ندارند گریزانند زیرا زنان در این صورت بر این باوراند که چنین مردانی برای خود احترام قائل نیستند و نظم و انگیزه در زندگی ندارد.

سلطه گری

زنان معمولا از مردانی که حمایت شان می کند و کسی که به آنها حس امنیت می دهد خوششان می آید اما از آقایانی که به دنبال دیکتاتوری و دستور دادن به آنها هستند وقصد کنترل دارند متنفرند و به نوعی از آنها می ترسند و همین موضوع از نشانه های تنفر زن از مرد می شود.

رمانتیک نبودن

زن ها از اینکه مردشان رابطه عاطفی همراه با عشق واقعی با آنها برقرار کنند بسیار لذت می برند اما از آن دسته مردانی که فقط با هدف رابطه جنسی به سراغ آنها می ایند متنفرند و خیلی زود از آنها دور می شوند.

قابل پیش بینی بودن

زنان از مردانی که همیشه کارهایشان یکنواخت و طبق روتین روزانه است و هیچگاه کار متفاوتی انجام نمی دهند بدشان می آید ونتیجه همه اینها تنفر زن از مرد است. زن ها مردانی را که قابل پیش بینی هستند را دوست دارند.

وابستگی

زن ها دوست ندارند که مرد زندگیشان وابستگی شدید داشته باشد زن ها مردانی با ویژگی هایی جذاب و با اعتماد بنفس و دارای استقلال را می پسندند. زن ها دوست ندارند که مردشان در مورد مسائلی مثل کار و دوستی هایش همیشه نیاز به تایید دیگران داشته باشد و از نداشتن اعتماد به نفس رنج ببرند.

اولویت دادن به دوستان شان

اگر الویت اصلی شما وقت گذارنی با دوستان تان است و اینکه علاقه ای به گذران وقت دونفره با همسرتان ندارید در این صورت دائما دچار مشکل و بحث خواهید بود.

مدام بحث کردن

زن ها از مردانی که برای هر موضوع کوچک و جزئی بحثی طولانی و ادامه دار می سازند و نسبت به هر حرفی گارد می گیرند بیزارند.

دید زدن خانم های دیگر جلوی چشم انها

خانم ها از مردانی که چشم چرانی می کنند و جلوی آنها به خانم های دیگر نگاه می کنند متنفرند درصورتی که نگاه کردن به خانم ها برای آقایان کاری عادی تلقی می شوداما باعث تنفر زنان از همسر می شود وممکن است این کار باعث رنجش خانم ها شود.

مردان همیشه در سفر

زن ها از مردانی که به تنها و بدون آنها سفر می کند چندان رضایتی ندارد اما گاهی رفتن به سفر باعث دانستن قدر یکدیگر خواهد شد.

مردان بچه صفت

زنان از مردانی که بی مسئولیت و نسب به خانواده خود بی توجه و آینده نگر نیستند و همینطور ضعف های خود را پذیرا نیستن و زمانی که عصبانی هستند مانند بچه ها می گویند همینه که هست متنفرند.

مردانی که بیش از حد در کار خود غرق اند

زنان مردان مسئولیت پذیر و آینده نگر را دوست دارند اما این که همسرشان دائما مشغول به کار باشد و یا نسبت به خانواده و همسرش بی تفاوت باشد تنفر زنان به همسرشان را تشدید می کند و به هیچ وجه دوست ندارند. زنان از اینکه همسرشان به سلامت روح و روان و دغدغه های آنها توجهی نداشته باشد و تمام فکر و ذکرش معطوف به کار باشد ناخوشایندند.

مردان زخمی

زنان از مردانی که بعد از عشق شکست خورده به آنها روی می آورند فقط بخاطر التیام زخم هایشان بیزارندچرا که به جای کمک به آنها بیشتر باعث تنفر زنان از همسر می شود.

مردان ساده لوح

زن ها از مردانی که طرز برخورد با یک زن را بلد نیستند و زن ها را دست کم می گیرند و مثل یک مرد با خانم خود رفتار می کنند و جنس و روحیه لطیف زن را نمی شناسند فراری هستند.

مردانی که نمی خندند

در واقع مردانی که نمی خندند یا خیلی کم می خندند این حس را در شما به وجود می آورند که از شما خوششان نمی آید و تنفر دارند ویا اصلا اهل شوخی و تفریح نیستند که در هر صورت هم غیرقابل تحمل اند.

منتشر شده در زناشویی

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *