بهترین کافه های زیبای استانبول

معرفی کافه های استانبول

کافه های استانبول میزبان مهمانان ایرانی و  خارجی هستند که به خوبی می توانند یک قهوه بی نظیر را در اختیار شما قرار دهند. با توجه به اینکه سفرهای خارجی بسیار کوتاه هستند باید قبل از راهی شدن بهترین مکان ها، تفریح گاه ها، جاذبه ها، کافه ها و .. را پیدا کنید. فهرست بهترین های استانبول بسیار زیاد هستند  در این جا در مورد کافه های استانبول به بحث خواهیم پرداخت. چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که در کنار وعده های غذایی یک قهوه داغ ترکی فوق العاده را میل کنید؟ تعداد کافه های استانبول بسیار زیاد هستند ما در این مطلب چند مورد از بهترین کافه های استانبول را برای شما معرفی خواهیم کرد که از نظر کیفیت، شهرت، دکوراسیون و خدمات زبان زد خاص و عام هستند.

اسم کافه های استانبول,بهترین کافه های استانبول,کافه گردی در استانبول,

کافه Cuma

برای فرار از شلوغی های خیابان های استانبول و لذت بردن از محیطی دنج و آرام که یک تراس مسلط به فروشگاه های لوکس داشته باشد می توان کافه Cuma را انتخاب کرد. غذا های این کافه بسیار خوشمزه و بی نظیر هستند چرا که از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک تهیه می شوند. این کافه در طبقه بالای ساختمانی قدیمی قرار گرفته است، در اصل می توان گفت خانه ای قدیمی بوده که آن را به کافه تبدیل کرده اند.

کافه های استانبول,اسم کافه های استانبول,بهترین کافه های استانبول,

کافه Ara

از دیگر کافه های استانبول که به دلیل دارا بودن غذاهای خوشمزه و خدمات رسانی سریع مشهور است می توان کافه آرا را نام برد. هر کسی که از محله Ara Guler رد شود بدون شک به راحتی از کنار این کافه نخواهد گذشت. کسانی که به این کافه رفته باشند با طعم تند شکلات مکزیکی آن آشنایی دارند. صاحب این کافه آرا گولر عکاس معروف استانبول می باشد که در سن 90 سالگی فوت کرده است. عکس هایی که از آرا گولر باقی مانده به تزئینات این کافه زیبایی منحصر به فردی را می بخشد. می توان گفت کافه آرا یکی از منحصر به فرد ترین کافه های استانبول می باشد.

کافه گردی در استانبول,کافه های استانبول,اسم کافه های استانبول,

کافه Dem Karakoy

اگر بخواهید انواع چای های مختلف را که بیش از 60 نوع می شوند امتحان کنید بدون شک باید راهی این کافه شوید. کافه Cara Karakoy برای کسانی مناسب است که نمی خواهند روز خود را بدون چایی بگذرانند. این کافه در محله کاراکوی استانبول قرار دارد که یکی از بهترین کافه های این محله می باشد. هر چایی که شما در طول زندگی خود اسم آن را شنیده باشید حتی دم نوش های گیاهی در این کافه پیدا می شوند. هنگامی که وارد این کافه می شوید چند نوع چایی خشک را پیش روی شما می گذارند  تا آن ها را بو کنید و هر کدام را که بخواهید برای شما آماده می کنند. چند نوع خوراکی مخصوص همراه با چایی را می توانید در این کافه سفارش دهید که همگی اصلاتا ترکی هستند. اگر برای صبحانه راهی این کافه شوید می توانید تخم مرغ با سبزیجات، بورک، سیمیت و .. را سفارش دهید.

کافه Kev

اگر از محله مدا استانبول گذشته باشید مطمعنا کافه ای را خواهید دید به اسم Kev که از صبحانه تا شام خوراکی ها و نوشیدنی های مختلفی را برای عرضه دارند. قهوه های سرد، گرم، لیموناد، نوشیدنی های خنک و … در این کافه سرو می شود. این کافه معمولا شلوغ است، چرا که هر کسی که یک بار به این کافه رفته باشد دوباره به آن جا باز خواهد گشت. بنابراین می توان گفت یکی از بهترین کافه های استانبول همین کافه می باشد که دکوراسیون آن ترکیبی از فلز و چوب می باشد.

 

 

کافه Fil Book

یکی از کافه هایی که دکوراسیون آن از کتاب پر شده است  کافه بوک می باشد البته این کتاب ها خواندنی نیستند. هنگامی که قهوه ای را سفارش داده اید می توانید کتابی را بردارید و به تماشای عکس های بی نظیر آن بپردازید.  این کافه را بیشتر عکاسان دوست دارند چرا که با دنیایی از عکس رو به رو می شوند. در کنار کتاب هایی که از عکس پر شده اند می توان ژورنال های معتبری را هم تماشا کرد.

بهترین کافه های استانبول,کافه گردی در استانبول,کافه های استانبول,

کافه Mum

کافه ای با سبکی فرانسوی و جوی آرام و دنج که با مرباهای خانگی خوشمزه معروف است کافه Mums نام دارد. اگر از محله کاراکوی می گذرید باید حتما مرباها و مزه شیر این کافه ترکی را امتحان کنید. حتی اگر قصد داشته باشید از این مربا ها به خانه ببرید می توانید آن را در ظرف های شیشه ای خریداری نمایید. چای ادویه دار، ماهی سالمون دودی از دیگر خوردنی های خوشمزه این کافه به شمار می روند.

اسم کافه های استانبول,بهترین کافه های استانبول,کافه گردی در استانبول,

کافه Op

اگر قصد دارید در کافه ای به استراحت بپردازید که دارای مبلمان راحتی باشد می توانید کافه Ops را انتخاب کنید. منوی آن هر زمانی که از روز به آن جا مراجعه کنید انواع خوراکی ها و نوشیدنی در اختیار شما قرار می گیرد. دکوراسیون راحت این کافه باعث می شود که شما احساس کنید در منزل خود مشغول به استراحت هستید. همچنین صبحانه آلبانی، گوشت های خشک شده، انواع مختلفی از پنیر، پاستا، انواع دسرهای خوشمزه و غذاهای مخصوص منطقه بالکان  و لیموناد های خانگی می تواند از عناصر بی نظیر برای انتخاب بهترین کافه های استانبول باشد.

اشتراک گذاری: